Nonacne
niezwykle skuteczne tabletki na trądzik

Dodaj opinie

Jeżeli chcesz, aby Twoja opinia na temat produktu Nonacne znalazła się na naszej stronie internetowej, napisz do nas bezpośrednio na adres email: sklep@swiatdoznan.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego. W treści proszę zawrzeć swój kometarz oraz ocenę produktu w skali od 1 do 5.

Wasze opinie


Byłem w szoku, kiedy na mojej twarzy pojawił się młodzieńczy trądzik, a ja byłem dawno po trzydziestce. Domowe sposoby na trądzik okazywały się nieskutecznie i bardzo długo poszukiwałem skutecznego sposobu na walkę z nim. Dopiero ten suplement diety pozwolił mi przywrócić cerze upragniony wygląd.

Jacek_KBChoć już od dwóch lat jestem na studiach, moja skóra nadal wygląda jak skóra piętnastolatki. Trądzik różowaty nie dawał mi żyć, wstydziłam się chodzić na imprezy i nie pokazywałam się bez makijażu przy kolegach z roku. Jestem wdzięczna przyjaciółce, że poleciła mi ten preparat.

Dziela22Te tabletki na trądzik są naprawdę super!!! Odmieniły moje życie, bo w końcu wyglądam pięknie i wyjątkowo. Próbowałam już wszystkiego, a teraz wiem, że to najlepsze co mnie mogło spotkać! Polecam każdemu, zdecydowanie najskuteczniejsze kapsułki jakie miałam!

KarolajnaMimo że znalazłam kilka całkiem niezłych środków na trądzik, to za każdym razem on wracał po jakimś czasie. Od kiedy stosuję kurację z Nonacne, po wypryskach nie widać najmniejszego śladu. Cieszę się, że w końcu pozbyłam się trądziku raz na zawsze.

Aśka_Jeden