Tabletki na przebarwienia skóry

Dzisiejszy wpis, o aktualizacji mojego przeglądu naturalnych specyfików, a także o tym, że preparaty na zmarszczki mogą być tak samo skuteczne jak tabletki na przebarwienia skóry
Tworząc przegląd tabletek spotkałam się z jednym preparatem, który może być wyjątkowo skuteczny na przebarwienia skóry, są to tabletki kolagenowe na zmarszczki! Które po miesiącu stosowania z pewnością mogę polecić każdej z was.

Jakie tabletki na przebarwienia testowałam?

Testowałam tabletki impreskin  –strona producenta 

Tabletki na przebarwienia skóryImpreSkin to rewolucyjny preparat, który redukuje i spłyca zmarszczki. Powstał z myślą o kobietach dojrzałych, które marzą o jędrnej i pełnej blasku skórze. ImpreSkin nie “maskuje” oznak starzenia się skóry na zewnątrz, działa na poziomie komórkowym, dlatego też jest tak skuteczny: wygładza, wzmacnia oraz napina skórę zapewniając jej optymalne nawilżenie.

Wyraźna poprawa stanu skóry twarzy następuje po około 4 tygodniach regularnego zażywania preparatu. Zaleca się przyjmować dwie kapsułki dziennie.  (informacja z opakowania)

Dlaczego tabletki na zmarszczki sprawdzą się na przebarwienia skóry?

Głównym składnikiem opisanych przeze mnie tabletek jest kolagen. Szeroko stosowany w budowie substytutów skóry, wykorzystywany przez organizm na każdym etapie gojenia się ran. Jest on jednym z kluczowych zasobów naturalnych tkanki skórnej, głównym białkiem tkanki łącznej.

Kolagen jest powszechnie stosowany w chirurgii plastycznej, jako środek przyśpieszający regeneracje skóry po oparzeniach i rekonstrukcji kości. Stosowany jest również do różnorodnych celów dentystycznych, ortopedycznych i chirurgicznych (np. jest stosowany jako nośnik leków → spongostan). Stosowany jest jako wypełniacz skóry przy zwalczaniu zmarszczek i starzeniu się skóry. Jego główną zaletą jest absolutna hipoalergiczność. Jest składnikiem wielu kosmetyków, a również jest sprzedawany w swojej naturalnej formie jako krem oraz pigułki. – wikipedia.pl

Tabletki zawierają również D-alpha-tocopherol, znany powszechniej pod nazwą witaminy E.

Witamina E jest głównym antyoksydantem który chroni komórki przed utleniaczami. Bierze udział w dostarczaniu składników odżywczych do komórek. Wzmacnia ścianę naczyń krwionośnych oraz chroni czerwone krwinki przed przedwczesnym rozpadem.

Mimo, że początkowo byłam bardzo sceptyczna co do tych tabletek, tak dobrana kombinacja składników jest w pełni skuteczna w walce przeciwko potrądzikowym przebarwieniom skóry, zmarszczkom. A dodatkowo sprawi, że skóra stanie się jędrniejsza,  oraz bardziej gładka!

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *