Drożdże z cytryną – lekarstwo na przebarwienia

Warto wspomnieć, że wśród naturalnych tanich, dostępnych w każdym domu specyfików znajduje się doskonałe lekarstwo na przebarwienia i wypryski. Są to drożdże spożywcze oraz cytryna.

Sporządzona z nich maseczka sprawi, że już po kilku dniach stan Twojej skóry poprawi się znacząco. Cytryna rozjaśni twoją skórę, drożdże odżywią ją oraz sprawią, że będzie ona gładsza.

Jak przygotować maseczkę?

pół kostki drożdży wrzucamy do miseczki, do całości dodajemy mniej więcej dwie łyżeczki soku z cytryny, oraz dolewamy trochę mleka, by otrzymana maseczka miała konsystencje lepkiej papki.

Tak przygotowaną maseczkę nakładamy na skórę, czekając aż całkowicie wyschnie (możemy odczuwać delikatne “ściąganie skóry”).

Po wszystkim zmywamy maseczkę przegotowaną, wystudzoną wodą. Pierwsze efekty działania tego naturalnego lekarstwa na przebarwienia powinny być widoczne już po pierwszej maseczce.

Podsumowanie

Do tak prowadzonej kuracji zewnętrznej, polecam również dołączenie kuracji działającej od wewnątrz, sprawdzi się tutaj picie ziela bratka, czystka, który pozwoli oczyścić organizm z toksyn, uzupełnianie organizmu w kolagen, który spłyci blizny oraz wspomoże od wewnątrz walkę z niedoskonałościami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *